Звітування

Завантажити тут.

Тиждень зарубіжної літератури в Золотарівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Світ дивовижний вас вітає,

Всіх тих, хто вдумливо читає,

Долати знань високі мури

Вас кличе світ літератури!

З 25 лютого по 1 березня в Золотарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень зарубіжної літератури, в рамках якого відбулася широка інтеграція урочної, позакласної та позашкільної роботи з предмета.

У понеділок відбулося відкриття Тижня, а протягом дня між учнями 9-11-х класів була проведена літературна гра «Ерудити», де школярі охоче проявили свою майстерність у розгадуванні кросвордів, криптограм за прочитаними творами. Це дуже зацікавило учнів.

Наступного дня учні підготували малюнки-ілюстрації героїв творів на тему «Сторінками улюблених книг». Юні художники відмінно попрацювали в цьому напрямку. Крім цього, між учнями 8-х класів був проведений літературний турнір «Знавці зарубіжної літератури». З кожного класу було обрано команду із шести учнів. Командам довелося здолати кілька етапів турніру, відповісти на цікаві запитання, пригадати терміни, авторів та героїв творів. Інші учні класу не залишилися поза увагою, тому що теж мали змогу заробити бали для своєї команди. Перемогу в цьому нелегкому змаганні здобула команда учнів 8-Б класу.

Найбільш яскравою для учнів була середа. Крім конкурсу стінгазет, учні кожного класу отримали дванадцять завдань для літературного фотоквесту. Протягом дня вони повинні були принести дванадцять фото з правильними відповідями. Учні захопливо, з ентузіазмом шукали відповіді на запитання. І приємно вражає те, що у більшості класів результати були відмінними.

Наступним конкурсом було написання творчих робіт на тему «Що дає мені спілкування з літературою».

П’ятниця була оголошена Днем поезії. Саме цього дня учні змагалися на звання найкращих читців поезії. Підсумковим етапом стало нагородження всіх переможців грамотами.

Завдяки таким заходам учні починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у літературних бесідах, більше читають, цікавляться новинками зарубіжної літератури. А вчитель відчуває радість творчості та професійного зростання.

Н.Попович,

вчитель зарубіжної літератури

Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Звіт стосовно батьківських внесків

Період

Отримано батьківських коштів (грн.)

Використано батьківських коштів ( грн.)

Призначення

1.

З 28.09.2017 р.

по 25.10.2017 р.

Харчування

учнів

Звіт стосовно батьківських внесків

Період

Отримано батьківських коштів (грн.)

Використано батьківських коштів ( грн.)

Призначення

2.