Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

ЗНО

Актуальна інформація

 Український центр оцінювання якості освіти переніс проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання на 4 та 11 квітня 2020 року. Відповідне рішення було ухвалено, 12 березня 2020 року.

Пробне тестування з української мови і літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня - 11 квітня. Дати визначення результатів будуть відомі до 14 березня.

Звертаємо увагу, що учасникам пробного ЗНО надійдуть нові запрошення-перепустки з актуальними датами - їх потрібно буде видрукувати для участі в тестуванні.

Рішення про перенесення пробного ЗНО було ухвалено, щоб запобігти поширенню в Україні коронавірусної інфекції COVID-19 та на виконання відповідної  Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року.

Нагадаємо, що з 12 березня 2020 року в Україні  запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти незалежно від форми власності та сфери управління. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.


   

Стартувала реєстрація на ЗНО 2019, на сайті МОН розміщено найпоширеніші запитання-відповіді щодо тестування


ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ!


 

МОН затвердило умови прийому абітурієнтів у 2019 році


 Визначено терміни проведення ЗНО - 2019  Переглянути