Україна відзначає головне свято своїх воїнів-захисників

Дата створення: 14:46 13.10.2020

День захисника України – свято, що відзначається в Україні уже декілька років поспіль у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

Поступ команди МОН на зміцнення системи освіти і науки України: ключові цілі та завдання (частина II)

Дата створення: 10:17 13.10.2020

Міністерство освіти і науки України продовжує серію бліц-публікацій про роботу нової команди МОН. У цьому блоці – ключові цілі та завдання Міністерства.

«Роль вчителя математики у підвищенні якості шкільної математичної освіти»

Дата створення: 15:24 12.10.2020

Під такою назвою 09 жовтня 2020 року відбувся районний семінар вчителів математики Хустського району в онлайн-формі з використанням платформи ZOOM.

Поступ команди МОН на зміцнення системи освіти і науки України: ключові цілі та завдання (частина І)

Дата створення: 14:25 12.10.2020

Міністерство освіти і науки України продовжує серію бліц-публікацій про роботу нової команди МОН. Цього разу йтиметься про ключові цілі та завдання Міністерства.

Сьогодні стартує третій етап сертифікації вчителів 2020

Дата створення: 09:11 12.10.2020

Сьогодні, 12 жовтня, стартує третій і фінальний етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 – вивчення практичного досвіду роботи. Він триватиме до 6 листопада.

Стандарт базової середньої освіти – основа для реалізації реформи «Нова українська школа» в 5-9 класах

Дата створення: 13:10 09.10.2020

Державний стандарт базової середньої освіти, затверджений Урядом 30 вересня, є основою для реалізації реформи «Нова українська школа» в 5-9 класах. Про це сьогодні, 8 жовтня 2020 року, заявив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час пресконференції, присвяченій Державному стандарту.

Стартував конкурс «Учитель року -2021»

Дата створення: 15:20 08.10.2020

07 жовтня 2020 року в районному методичному кабінеті відділу освіти Хустської РДА відбулася нарада з учителями району, які братимуть участь у конкурсі «Учитель року - 2021» у номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання».

Поступ команди МОН на зміцнення системи освіти і науки України: загальна середня освіта

Дата створення: 10:56 07.10.2020

МОН продовжує серію бліц-публікацій про роботу нової команди Міністерства на зміцнення системи освіти і науки України. Другий блок стосується питань загальної середньої освіти.

Поступ команди МОН на зміцнення cистеми освіти і науки України: дошкільна, інклюзивна та позашкільна освіта

Дата створення: 08:39 07.10.2020

МОН розпочинає серію бліц-публікацій про роботу нової команди Міністерства на зміцнення системи освіти і науки України. Перший блок стосується  дошкільної, інклюзивної та позашкільної освіти.

Цифровізація освіти: МОН розпочало пілотування державних шкільних е-журналів та е-щоденників

Дата створення: 15:53 06.10.2020

Міністерство освіти і науки України розпочало проєкт з пілотування безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників. У випробуванні нових е-додатків візьмуть участь щонайменше по два-три заклади освіти з кожної області.