ЗНО-2021: на що варто зважати, готуючись до тестування

Дата створення: 10:29 20.10.2020

Опубліковано характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Набуло чинності нове положення про дистанційну освіту

Дата створення: 09:53 19.10.2020

16 жовтня 2020 року, набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

"Формування індивідуальної траєкторії підвищення рівня професійної компетентності педагога"

Дата створення: 14:07 16.10.2020

Яким повинен бути сучасний педагог? Якими якостями він повинен володіти? Педагогічна майстерність – це право чи обов’язок учителя? На ці та інші питання філологині закладів загальної середньої освіти Хустського району отримали відповіді під час практичного семінару, що відбувся сьогодні на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Затверджено Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році

Дата створення: 10:57 16.10.2020

15 жовтня, опубліковано наказ МОН про затвердження Умов прийому на наступний рік. Відповідно до документа основний етап вступної кампанії у 2021 році відбудеться в липні.

Розроблено серію коміксів для школярів

Дата створення: 09:01 16.10.2020

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.

Пробне ЗНО-2021: дати реєстрації та тестування

Дата створення: 14:34 15.10.2020

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Розблоковано процес забезпечення підручниками шкіл, які переходять на навчання українською мовою, – Сергій Шкарлет про рішення Уряду

Дата створення: 13:06 15.10.2020

13 жовтня 2020 року, Уряд на позачерговому засіданні прийняв зміни до Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Засідання творчої групи педагогів ЗДО району

Дата створення: 11:42 15.10.2020

На базі РМК відбулося засідання творчої групи  педагогів ЗДО «Формування логіко-математичних компетенцій дошкільників – сучасні тенденції».

МОН рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули 15-30 жовтня через підвищення захворюваності на COVID-19

Дата створення: 10:09 15.10.2020

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, внісши для цього необхідні зміни до структури/тривалості навчального року. Про це йдеться у листі МОН керівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Заходи в гуртках ХРЦНТТУМ Хустської РДА з нагоди Дня захисника України

Дата створення: 08:43 15.10.2020

У День захисника України, День українського козацтва висловлюємо вдячність та повагу всім, хто віддав життя за Батьківщину і хто своїм безприкладним героїзмом відстояв право нашого народу на свободу і можливість бути господарем на рідній землі і обирати свою долю, хто зараз стоїть на рубежах нашої країни і захищає нашу державність і гордо називатися народом України.