Підсумок роботи інтелектуального клубу «Ерудит» та проведення ігор «Що? Де? Коли?» серед команд ЗЗСО Хустського району сезону 2018-2019 н.р.

Підсумок роботи інтелектуального клубу «Ерудит»
та проведення ігор «Що? Де? Коли?»
серед команд ЗЗСО Хустського району сезону 2018-2019 н.р.

Відповідно до наказів відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА № 157-г від 05 вересня 2018 року
«Про продовження роботи клубу Ерудит та проведення ігор «Що? Де? Коли?» серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів у
2018-2019 н.р.»; № 158-г від 05 вересня 2018 року «Про продовження роботи клубу Ерудит та проведення ігор «Що? Де? Коли?» серед ЗЗСО І-ІІ ступенів у 2018-2019 н.р.»; № 222-г від 30 листопада 2018 року
«Про продовження роботи клубу Ерудит та проведення ігор «Що? Де? Коли?» серед команд ЗЗСО у ІІ семестрі
2018-2019 н. р.»; № 02-о від 02 квітня 2019 року «Про проведення фінальної та підсумкових ігор «Що? Де? Коли?» клубу «Ерудит» серед команд ЗЗСО Хустського району сезону 2018-2019
н.р.», з метою надання якісних освітніх послуг учням шкіл Хустського району, організації змістовного дозвілля школярів,
розвитку творчої активності учнів, заохочення до поглиблення та розширення знань, підвищення інтелектуального рівня та формування комунікативних навичок учнівської молоді в клубі «Ерудит» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області протягом 2018
-2019 н.р. організовано і проведено 34 інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» серед команд ЗЗСО І-ІІІ ст. та І-ІІ ст.

Цього навчального року до розумових змагань долучилися 224 учні із 28 закладів загальної середньої освіти Хустського району. Згідно вимог «Положення про інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» клубу «Ерудит» серед учнів шкіл І-ІІІ та І-ІІ ступенів Хустського району» кожна команда складалася із 8 учасників та керівника (представника школи), серед них 6 учнів брали участь у грі, а 2 – входили до складу «запасних» гравців. З усіх команд шкіл району були сформовані сектори: «А», «В», «С», «D» та «ЗОШ І-ІІ ст.». До складу секторів «А», «В», «С», «D» входили по 6 команд. У секторі «ЗОШ І-ІІ ст.» за інтелектуальну першість змагалися 4 команди.

Не взяли участь в інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?» сезону 2018-2019 н. р. такі заклади загальної середньої освіти: Вишківська №2, Н. Бистрівська та Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Вільшанська Ракошська
і Широцька ЗОШ І-ІІ ст.

Продовж навчального року за результатами ігор «Що? Де? Коли?» для кожної команди виводилась сума балів, яка визначила її участь у Підсумкових іграх та Фіналі, де визначається команда-переможець сезону навчального року (див. Таблицю результатів ігор). За результатами Фінальної гри «Що? Де? Коли?» сезону 2018-2019 н.р. переможцями та призерами стали:

1. І місце – команда «Усмішка» Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  2. ІІ місце«220-V» Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
  3. ІІІ місце «Аргонавти» Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди Фіналу нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА за відповідні призові місця та участь у фінальній грі.

У секторі «ЗОШ І-ІІ ст.» результати Підсумкової гри наступні:

1. І місце – команда «220-V» Заломської ЗОШ;
  2. ІІ місце«Динаміт» Кошелівської ЗОШ (Руня);
  3. ІІІ місце«МВД» Н. Бистрівської гімназії.

Усі команди Підсумкової гри нагороджені грамотами за відповідні місця та активну участь в інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?» сезону 2018-2019 н.р.

Варто зазначити, що цього року внесено зміни до Положення про інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» клубу «Ерудит» серед учнів ЗЗСО І-ІІ ступенів Хустського району сезону 2018-2019 н.р., згідно яких команда-переможець Підсумкової гри «220-V» Заломської ЗОШ І-ІІ ст. стала учасником Фінальної гри між ЗЗСО І-ІІІ ступенів Хустського району.

Протягом сезону 2018-2019 н.р. інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» для учнівської молоді проводив культорганізатор ХРЦНТТУМ Хустської РДА – Ігнатко Валерій Михайлович. Підготовку необхідної документації, вчасне інформування ЗНЗ району про проведення та результативність ігор, активне залучення школярів до роботи у клубі «Ерудит» здійснювали: Станкович Іван Михайлович, Булак Людмила Михайлівна, Величко Андріана Степанівна та Баняс Наталія Михайлівна. Ігри проводились у добре оформленому ігровому залі з використанням мультимедійної системи (відпов. Станкович Ростислав Іванович).

Журі, затверджене наказом ХРЦНТТУМ Хустської РДА № 56-о від 06.09.2018 року «Про затвердження журі інтелектуального клубу «Ерудит» для проведення ігор «Що? Де? Коли?», підвело підсумки ігор, узагальнило результати команд-учасників і визначило загальнокомандне місце для кожного закладу загальної середньої освіти Хустського району відповідно до Положень про інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» клубу «Ерудит» серед учнів ЗЗСО І-ІІІ та І-ІІ ступенів Хустського району сезону 2018-2019 н.р.

Булак Л. М.,
в.о. заст. директора ХРЦНТТУМ Хустської РДА