Вчителі математики підводили підсумки.

Вчителі математики підводили підсумки

17 квітня 2019 року відбувся районний семінар вчителів математики на тему: "Фестиваль методичних ідей. Про підготовку та організацію ДПА з математики у 9-х та 11-х класах".

Щороку вчителі, які атестуються, презентують свої власні напрацювання, щоб поділитись досвідом з колегами, а також перейняти досвід інших колег. Свої напрацювання презентували двоє вчителів: Дідич Наталія Іванівна, вчитель Кошелівської ЗОШ І-ІІ ст., та Селиська Мирослава Василівна, вчитель Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дідич Н. І. поділилась з присутніми своїм досвідом по організації, проведенні та перевірці самостійних робіт учнів. Зокрема Наталія Іванівна звернула увагу на функції самостійної роботи, навела їх види, форми, додала цікаві приклади самостійних робіт у різних класах та методи їх оцінювання. Далі Наталія Іванівна запропонувала присутнім вчителям побути в ролі учнів класу та провела з ними математичний диктант по підготовці до ЗНО, на прикладі якого можна було опрацювати запропоновану нею методику. Такий вид роботи надзвичайно зацікавив присутніх, пожвавих їх, що є дуже цікавим етапом роботи з вчителями.

Не менш цікавим був виступ і вчителя Селиської М. В. Мирослава Василівна розповіла про "Розвиток критичного мислення на уроках математики", що є дуже важливим для сучасного учня. Вчителька навела характеристики критичного мислення, умови, які необхідно створити для його розвитку, методи навчання математики у структурі уроку критичного мислення тощо. Далі також навела чудові приклади та методики, які вона використовує для розвитку критичного мислення та продемонструвала їх на практиці у певних розділах з математики: дослідницький метод, метод поступового ускладнення, гра "Куточки" та ін.

Друга частина семінару була присвячена ДПА з математики. Методист РМК Шеверя М. Й. надала перелік нормативних документів, які регламентують проведення ДПА та разом з присутніми опрацювали методичні рекомендації щодо її проведення.

Також Марина Йосипівна ознайомила вчителів з іншими нормативними документами, які важливі в роботі вчителя математики та подякувала всім членам РМО вчителів математики за роботу у поточному 2018-2019 н.р.