Гуртківці ХРЦНТТУМ Хустської РДА активні учасники Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Всеосвіта Осінь-2020"

Як ваші успіхи у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах? Як, не чули? Не знаєте? До жодній не долучилися? Спільноту активних освітян «Всеосвіта» не шануєте вашою увагою? А ми любимо заглядати на її загальнодоступні сторінки і черпати з них багато для нас корисного.

Як і тепер – активно зареєструвалися (виконуючи спонукання відповідного наказу по ХРЦНТТУМ Хустської РДА від 08.10.2020 № 76-о), активно взяли участь і, ву-а-ля (вибачте нам наш французький) – маємо переможців, призерів та лауреатів! Наймасштабніша Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2020» щедрою рукою організаторів насипала нашим гуртківцям повні торби барвистих…, ні, не листочків, а дипломів, здобутих у Всеукраїнській інтерактивній боротьбі за право називатися розумними, здібними і талановитими. А ще серед нагородних листів є подяки батькам, нашим педагогам та Людмилі Михайлівні Булак, керівнику нашого Центру, який є активний учасник інтелектуальних змагань. Мало того, що пані Людмила залучила керівників гуртків закладу позашкільної освіти до участі наших школярів у інтернет-олімпіадах, так ще й сама зініціювала своїх гуртківців, а це гурток Хустської районної філії ЗакМАН «Фольклористика», до участі в олімпіаді з української мови. Результати не забарилися і прийшли одразу – 12 учасників, з них – 8 переможців.

Іще один філологічний гурток МАН «Українська мова» (керівник Андріана Величко) виступив збірною міжшкільною командою в кількості 17 учасників та в сумі здобув 6 переможних дипломів. Подяки батькам та керівнику – додаються!

Щедрими на грамоти виявилися й гуртківці з Сокирниці – юні фотоаматори гуртка «Фотодизайн» та школярі-науковці з «Біології та агрономії» (обома гуртками керує Наталія Баняс) – маємо тут 17 учасників, з них – 14 переможців. Всеосвіта дякує батькам за їх розумних діточок.

Добре проявили себе гуртківці-журналісти Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка «Журналістика» Сабов Н.В.) У підсумку юні МАНівці із 19-ти учасників здобули 12 переможних місць.

Як сказав Марк Аврелій «Хто не досліджує рух власних думок, не може бути щасливий». Рухаймо думками і досліджуймо їх траєкторії. Будьмо щасливими! Тримаймося! Усе буде Україна!

Р.S. Для тих, хто не встиг – є аналогічна інтелектуальна забава на спільноті активних освітян «На урок». Цікавтеся, долучайтеся. Буде пізнавально.