Перебіг дистанційного навчання в ХРЦНТТУМ Хустської РДА

Так вийшло, що весна 2020 року виявилась незвичною для кожного жителя Землі. Карантин уніс певні корективи в наше життя, не дивлячись на те, що ми запланували «на завтра». Він примусив кожну людину вийти із такої звичної зони комфорту ізмінити все навколо. Не став винятком і освітній процес у Хустському районному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Від початку карантину в Україні гуртки нашого закладу почали здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання згідно розкладу занять (наказ ХРЦНТТУМ Хустської РДА від 12.03.2020р. № 22-о«Про зміни в режимі освітнього процесу»).

Спершу нам було трохи незвично (як і багатьом педагогам), але ми впорались. Для якісної організації освітнього процесу в позашкільному закладі керівники гуртків створили власні онлайн-групиіз назвами відповідних гуртків на різних платформах (Viber, Telegram, Google тощо), куди додали адреси вихованців. Потім активно адаптували теми гурткових занять до нового викладу навчального матеріалу, використовуючи різні інтернет-ресурси та відеолекції сучасних освітніх платформ
«EdEra», «
BeSmart»,«interactive.ranok», «На Урок», «Ерудит», «Всеосвіта», Ютуб тощо.У створених групах педагоги публікують теми гурткових занять (де наявний відповідний теоретичний матеріал тапокликання на відеоуроки) і завдання, які учні повинні виконати для закріплення теми.

Для урізноманітнення дистанційного навчання керівники гуртків нашого закладу активно публікують світлини або майстер-класи проведених занять у соціальній мережі Facebook. Учням подобається і читачам також. Ми не залишаємось осторонь їх публікацій і поширюємо статті педагогів на своїй офіційній сторінці вищевказаної соцмережі, на яку можна перейти за покликанням:

Запрошуємо всіх охочих долучитися до різних проявів дитячої творчості, які висвітлені на нашій сторінці. Тут ви можете ознайомитись із перебігом навчання в гуртках Малої академії наук, художньо-естетичного та науково-технічногонапрямку позашкільної освіти. Можливо, вподобавши деякі світлиничи відео, хтось спробує зробити який-небудь виріб власноруч або долучиться до наукових досліджень у Малій академії наук. Наші педагоги раді кожному учневі та із задоволенням навчать будь-якого виду ремесла або наукової пошуковості. Адже карантин віднайшов купу вільного часу для нас, тож використовуймо його з користю.

Оскільки карантин продовжено, то і дистанційне навчання також. А це значить, що наші вихованці радуватимуть товариствой надалі своїми науковими дослідженнямиі витворами мистецтва.

Далі буде…

Адміністрація ХРЦНТТУМ Хустської РДА

Готовий виріб

Ключниця, виготовлена на заняттях гуртка Екологічно-безпечні технології та винахідництво