Відбувся перший день конкурсних випробувань І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"  у номінаціях "Зарубіжна література", "Історія", "Образотворче мистецтво", "Початкова освіта" та "Хімія" на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За звання найкращого змагалися 15 педагогів: 13 із Хустського району та 2 з Тячівського.

Розпочався конкурсний день урочистим привітанням від Михайла Калинича, начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА та адміністрації закладу освіти. Мудрі слова підтримки та побажання успіху конкурсантам висловила Оксана Пригара, завідувач РМК. Учасники конкурсу демонстрували професійне портфоліо, після чого їх чекали конкурсні випробування: тестування фахової майстерності, методичний практикум за завданнями журі, майстер клас у номінації "Зарубіжна література", "Проєкт" у  номінації "Образотворче мистецтво" та "Початкова освіта",  "Методичний експромт" у номінації "Історія" та "Квест" у номінації "Хімія". Всі конкурсанти продемонстрували високий фаховий рівень та знання методики викладання предмету.