У переддень Великодня

Пандемія – пандемією, але Великдень ще ніхто не відміняв. І допоки на землі буде писатися хоч одна писанка, – кажуть карпатські старожили, – не огорне землю пітьма і буде новий день, Великий день. В передчутті світлого празника святого Воскресіння педагоги та вихованці ХРЦНТТУМ Хустської РДА дистанційно згуртувалися, щоб наново розкрити свої таланти писанкарства, бісерної та традиційної вишивки, долучившись до участі у щорічному фестивалі відродження писанки.

Так, до підготовки композицій для Шостого обласного фестивалю «Воскресни, писанко!» активно взялися гуртківці Кривського НВК разом із керівником Ком’яті Віктором Юрійовичем, створивши Великодніх ангелів, писанки на яких розписали гуртківці Нанкова та їх керівник Мацканюк Оксана Миколаївна. Гуртківці з Копашнева разом із керівником Довганичем Юрієм Васильовичем виточили безліч дерев’яних яєць, які гуртківці Липовця та їх керівник Головка Ольга Василівна вміло розфарбували за допомогою писачка. Юні майстри із Залома під керівництвом Ганни Іванівни Ожоганич, чий талант запалений Божою іскрою, витворили Дивовижного Великоднього янгола, який ожив під пензлем із фарбою.

У виставкових залах Центру зберігаються і демонструються Великодні композиції робіт школярів району минулих років, дистанційно оглянути які ми зараз представляємо вашій увазі. Наші світлини додадуть веселий промінчик тепла, добра любові та світлої надії до всеохоплюючого передвеликоднього настрою краян. Бо тільки зі світлими думками, помислами, настроєм та вірою ми наближаємося до цього величного празника Воскресіння Христового, яке знаменує собою перемогу Добра над злом, Світла над темрявою, Життя над смертю. Котися, писанко, по Срібній землі, по усій Україні, по усьому світу і воскресай!