З любов’ю та добром у серці

День Святого Миколая - це особливе свято, яке вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх. У цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого, і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

З метою  надання посильної допомоги дітям малозахищених категорій та дітям з особливими освітніми потребами, формування громадської й соціальної активності дітей та учнівської молоді, розвитку в них почуття милосердя, толерантності, колективізму з 18.11.2019 по 16.12.2019 методистами   районного методичного кабінету Хустської РДА О.Андьол В.Кір’яновою проведено в районі благодійну  акцію «Діти -  дітям».

У ній взяли участь учні, вихованці та педагоги 30 загальноосвітніх шкіл, 8 навчально – виховних комплексів та 22 закладів дошкільної освіти району. У рамках акції отримали подарунки 365 дітей (39 вихованців навчально – реабілітаційного центру, 147 - Нижньобистрівської гімназії та 179 -Вільшанського дитячого будинку). Також було передано книжки, канцтовари, іграшки, засоби гігієни, медикаменти, розвивальні  ігри, робочі матеріали для майстерень, одяг та взуття.

З концертною програмою „Подаруй хвилинку щастя” та подарунками до них завітали талановиті діти району, переможці конкурсів вокального мистецтва „Повір у себе” та „Звучать струни дитячих сердець”.

Вихованці закладів освіти мали змогу познайомитись та поспілкуватися зі своїми ровесниками, які напередодні такого світлого свята своєю щирістю запалили іскорки радості в очах дітей та викликали усмішки на їхніх обличчях.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції та подарував дітям справжню зимову казку, хто знайшов вільний час і провів його з ними, створивши незабутню атмосферу.

У ці святкові дні хочеться побажати кожній родині добра і щастя, миру і достатку, затишку та духовної благодаті. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай благословить усіх на добрі помисли і справи.

Любов Ковач, заступник директора

з навчально – виховної роботи