VI обласний фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко! 2020"

«Воскресни, писанко!» на Хустщині

Пандемія внесла корективи у святкування цьогорічного обласного фестивалю «Воскресни, писанко!». Але писанка воскресає за будь-яких умов чи умовностей.

Цьогоріч школи Хустського району активно долучилися до зустрічі світлого празника Воскресіння Христового, готуючи креативні Великодні композиції та взявши участь у районному етапі фестивалю. На світлинах представлені роботи закладів освіти сіл Березова, Данилова, Драгова, Заброді, Золотарева, Кошелева Крайникова, Криви, Липчі, Яблунівки, Кошелева-Руні, Залома, а також двох позашкільних установ – ХРЦНТТУМ Хустської РДА та ЦПР Хустської РДА.

Заклади освіти Боронява, Велятина, Рокосова та Нижньобистрівська гімназія-інтернат самостійно надіслали світлини на сайт департаменту освіти і науки ЗакОДА.

Відрадно, що наші писанки з Хустського району, дякуючи сучасним технологіям і зв’язку, докотили ся і до Ужгорода та знайшли своє гніздечко серед композицій інших  адміністративно-територіальних одиниць області.

Пропонуємо Вашій увазі світлини робіт, а також запрошуємо відвідати сайт департаменту, http://www.deponms.carpathia.gov.ua , де принагідно можна побачити активність і креатин сусідів по області.

Переглянути фото тут.

Колективна робота гуртківсців Боронявської ЗОШ