18 Тематичний тиждень НУШ "Я - мандрівник"

18-й тиждень навчання першокласників Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Хустської районної державної адміністрації став гармонійним продовженням попереднього навчального тижня НУШ - "Світ захоплень". Адже учні ознайомилися детальніше з одним із захоплень — мандрівками.

Вчителі перших класів Токач Юлія Павлівна та Попович Катерина Василівна провели протягом тижня кілька цікавих віртуальних мандрівок.

У подорожах може статися багато пригод — приємних і не дуже. Педагоги звернули увагу малят на те, як треба поводитися в різних ситуаціях під час подорожі. Вдалися до інсценування кількох таких ситуацій. Провели обговорення, що саме і навіщо треба взяти із собою в мандрівку.

Діти на цьому тижні мали змогу оцінити красу нашої рідної країни. Були здивовані куточками, які вони ще не бачили. Захоплювалися рідними Україною, Закарпаттям, Хустщиною.

Вчителі організували перегляд фотографій з подорожей дітей, дали можливість розповісти учням про цікавинки, які вони бачили на власні очі, поділитися враженнями від проведених подорожей.