Звіт про проведення тижня інформатики в ЗЗСО Хустського району

Звіт

про проведення тижня інформатики

в ЗЗСО Хустського району

З метою поглиблення й розширення знань з інформатики, підвищення інтересу учнів до предмету, формування пізнавальної активності, розширення кругозору учнів, формування креативних комунікативних умінь школярів, розвиток особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів з 12.11.2018 по 16.11.2018 в усіх ЗЗСО Хустського району пройшов тиждень інформатики.

Всі заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії учнів, їх логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Традиційно в кожному закладі був оголошений план проведення тижня інформатики, згідно якого відбувались всі заходи. А вони були найрізноманітніші. Протягом тижня проводились відкриті уроки, учні  розгадували ребуси та кросворди, брали участь у конкурсі малюнків, віршів, казок, стінгазет,рефератів, анкетуванні; проводились вікторини, брейн-ринги, інтелектуальні бої,  обговорювали проблеми безпеки Інтернету тощо. Основним заходом в усіх закладах був Міжнародний конкурсз інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

Серед найцікавіших заходів були наступні:

• вікторина «Інфоманія», конкурс малюнків «Безпечне користування Інтернетом», Анкетування на тему «Моя улюблена тема з інформатики» (Березівська ЗОШ ІІІІ ст.);
  • конкурс знавців Word, конкурс «Найкращий знавець комп’ютера», позакласний захід «Подорож до Комп’ютерленду». (Вишківський НВК І-ІІІ ст. ім.Ф.Келчеі);
  • інтелектуально-розважальнагра«Інформатичний калейдоскоп», урок-подорож на тему: «Подорожкраїноюінформатики» (Боронявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • конкурс «Найкращий редактор графіки у MSWord», конкурс на кращувідеороботу «У світіінформатики», розв’язуваннянестандартних задач в MSExcel(Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1);
  • вікторина «Нумо, інформатики», позакласний захід «Магістриінформатики»,  урок-подорож «Подорож з Байтом» (Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • інтелектуальна гра «Інформаційний калейдоскоп», брейн-ринг «Юні інформатики», позакласний захід «GOLDENBIT» (Данилівський НВК);
  • «Подорож до Комп’ютерленду»,позакласний захід «Форт Буаяр» (Заломська ЗОШ І-ІІ ст.);
  • анкетуванняміжучнями 5-11 класів «Тест на визначенняступенякомп’ютерноїзалежності», виховна година «Комп’ютерна та інтернетзалежність як актуальніпроблемисучасності» (Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • розіграшлотереї «Інформатична забава» (Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • демонстраціявідеофільму «Компютери майбутнього», турнір «Володар клавіатури» (Нижньобистрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • інтелектуальний батл «У світі інформації» (Стеблівська ЗОШ ІІІІ ст.);
  • майстерклас для вчителів школи про те, як виставляти новини на сайт школи на платформі «Класна оцінка». Проведено анкетування вчителів по використанню ІКТ в педагогічній діяльності, використовуючи додатки Googleдиска. (Крайниківська ЗОШ ІІІІ ст.);
  • інтелектуальнопізнавальнагра «Битва розумів» (Яблунівська ЗОШ ІІІІ ст.)

Висловлюється подяка всім колективам шкіл, зокрема вчителям інформатики, які готували предметний тиждень та змістовно його провели. Адже важливо розвивати кругозір учнів не тільки під час уроків, а й в позаурочний час.

Методист РМК Шеверя М. Й.

Презентація звіта.