З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні Українці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ю річницею незалежності України!

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який  є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і вродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаємо Вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.