Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Шість цеглинок LEGO в освітньому просторі НУШ Хустщини

Хустський район сміливо і творчо впроваджує в освітній процес нову технологію навчання «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO" в освітньому просторі Нової української школи. Проведені уроки та майстер-класи яскраво демонструють розвиваючий та компетентнісний аспекти такого виду діяльності.

Вчитель початкових класів Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Плиска О. М. постійно застосовує освітній потенціал даної гри в навчанні першокласників. На своєму відкритому міні-тренінгу вона постаралася показати вибірку вправ з цеглинками LEGO, які найбільш успішно формують уяву, увагу, мовлення дитини, розвивають інтелектуальні можливості, настандартне мислення, фантазію. Запрошені  адміністрація, психолог, вчителі початкових класів Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали можливість не на словах, а на ділі побачити потенціал наборів LEGO. Як зазначили присутні на майстер-класі,  заняття було надзвичайно цікавим та корисним, де в чому перевернуло уяву про навчальний процес.

 

  
 

 


 

 

 

 


 

 «LEGO — це розвиток креативності, розвиток підходів до вирішення нестандартних ситуацій. LEGO — це гра протягом всього життя, адже це об’єднує дітей та дорослих. Цим варто займатися, адже це технології у всьому світі номер один».

 Математика з "LEGO". Нумерація чисел 11 - 20 дуже легко і зрозуміло вивчається з допомогою цеглинок LEGO. Досвідом ділиться вчитель Данилівського НВК Ропніцька Марія Михайлівна.
 

 


 

 

Читати з LEGO так само цікаво і легко. Вчитель Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  Попович Катерина Василівна доводить це на практиці. 

 

 « повернутися до списку новин