Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

«Звучать струни дитячих сердець»

                                             

 «Звучать струни дитячих сердець»

         Справжнім зо­ре­падом шкільних та­лантів здивував гля­дачів огляд худож­ньої самодіяльності «Звучать струни дитячих сердець», організований та проведений упродовж квітня - травня 2019 року районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА (Завідувач О.Пригара, методисти В.Кір’янова, О.Андьол) з метою виявлення музичних здібностей, обдарувань дошкільнят, учнівської молоді закладів освіти району, розвитку аматорського дитячо-юнацького музичного мистецтва.

       На базі Монастирецького НВК, Нанківської, Драгівської та Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено  кущові огляди, в яких взяли участь 30 ЗОШ району та 25 ДНЗ (754 учасників).

Огляд проводився у номінаціях: „Хорове мистецтво”, „Вокальний спів”, „Солісти-вокалісти”, „Гра на інструменті”, „Фольклорне дійство”, „Хореографічне мистецтво”, „Художнє читання” та „Оригінальний жанр”. Номери художньої самодіяльності, які були відібрані для участі у заключному концерті за підсумками кущових оглядів, відзначилися сценічною культурою й  оригінальністю творчої манери, технікою, емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу та зовнішнім виглядом виконавців.

Кращими визнано учнівські колективи та окремі виконавці Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Яблунівської, Липчанської, Березівської, Сокирницької, Крайниківської, Велятинської, Липецькополянської, Рокосівської ЗОШ І – ІІІ ст., Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В. Вовчка, Ракоської ЗОШ І-ІІ ст.,   Центру позашкільної роботи; Вишківського, Крайниківського, Рокосівського, Велятинського, Нижньоселищенського ДНЗ; Кривського НВК І – ІІІ ст., Шаянського НВК І ст., Монастирецького НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ”, Вишківського НВК І – ІІІ ст. ім. Ф. Келчеі та Вільшанського дитячого будинку – інтернату.

   Грамотами відділу освіти, молоді та спорту  Хустської райдержадміністрації нагороджено переможців огляду:

         у віковій категорії до 6 років

у номінації „Хореографічне мистецтво”

за І місце  -  хореографічний  колектив „Веселка” Вишківського ЗДО (Керівник М.Паш);       

                    - хореографічний колектив «Пізнайко» Крайниківського ЗДО (керівник Л. Томанчук)

                    - хореографічний колектив Кривського НВК  І- ІІІ ст. (керівник С. Бута);

                    - хореографічний колектив «Джерельце» Шаянського НВК І ст. (керівник М. Баюр);

                 - хореографічний колектив дошкільного підрозділу Вишківського НВК І – ІІІ ст. ім.

                   Ф.Келчеі (керівник О. Ганко)

 

 за ІІ місце  - хореографічний колектив «Рукавичка» Рокосівського ЗДО (керівник М. Юрця);

                     - хореографічний колектив «Сонечко» Березівського ЗДО (керівник О. Тегза);

                     - хореографічний колектив «Крихітка» Велятинського ЗДО (керівник Т. Таркані);

                     - хореографічний колектив «Метелики» Боронявського ЗДО (керівник С. Щуфан);

 за ІІІ місце - хореографічний колектив Стеблівського ЗДО (керівник О. Чепка)

 

у номінації «Солісти-вокалісти»

за І місце  - Піпаша Юрія, вихованця Нижньоселищенського ЗДО ( керівник М. Попадинець)

за ІІ місце -  Бурч Антоніну, вихованку Березівського ЗДО (керівник О. Тегза);

                   -  Пилипець Ірину, вихованку Стеблівського ЗДО (керівник О.Чепка);

                   - Клювак Крістіну, вихованку Рокосівського ЗДО (керівник А. Фіцай);

                   - Росоху Ганну, вихованку Нижньобистрівського ЗДО ( керівник М. Росоха)

за ІІІ місце -  Міклош Софію, вихованку Олександрівського ЗДО (керівник Я. Міклош);

                     - Майор Даніелу, вихованку Сокирницького ЗДО (керівник М. Баняс);

                      - Філіп Софію, вихованку Нанківського ЗДО (керівник В. Стець)

 

                                                            у номінації «Художнє читання»

    за І місце  - Попа Назарія, вихованця Велятинського ЗДО (керівник О. Береганич)

    за ІІ місце - Нодянош Валерію, вихованку Драгівського ЗДО (керівник Т. Росоха);

                             - Осіпчук Юлію, Осіпчук Крістіну та Осіпчук Катерину, вихованців Липчанського ЗДО

  за ІІІ місце - Ковач Ліану, вихованку Данилівського НВК І – ІІІ ст. (керівник А. Ісак);

                     - Клименко Іванку, вихованку Боронявського ЗДО (керівник Т .Кучерява);

                     - Шимоню Назара, вихованця Вишківського ЗДО (керівник С. Фанта);

                     - Вовчка Дениса, вихованця Ізянського ЗДО (керівник М. Сабов)

 

у номінації «Вокальний спів (дует, тріо)»

за І місце  - вокальний ансамбль Вишківського ЗДО (керівник М. Паш);

                   - гурт «Веселі промінці» Рокосівського ЗДО (керівник А. Фіцай)

за ІІ місце - вокальний ансамбль старшої групи Забрідського ЗДО (керівник Н. Попович)

за ІІІ місце - вокальний ансамбль «Краплинки» Боронявського ЗДО (керівник Н. Данило);

                     - вокальний ансамбль Копашнівського ЗДО (керівник О. Бринзей)

 

         у віковій категорії до 16 років

                                     у номінації «Хорове мистецтво»

за І місце – учнівський хор Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник М. Моцов)

за ІІ місце – учнівський хор «Криниченька» Монастирецького НВК

           «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник В. Лемак)

                          

                               у номінації «Хореографічне мистецтво»

за І місце - середню групу хореографічного колективу «Зоресвіт» Хустського

          районного ЦПР на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В. Червеняк);

  • хореографічний колектив «Тиса» Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

(керівник Й. Барна);

  • хореографічний колектив «Сіварвань» Вишківського НВК  І-ІІІ ст. ім. Ф. Келчеі (керівники В. Селеш, Ж. Токач)

за ІІ місце - молодшу групу хореографічного колективу «Зоресвіт» Хустського

          районного ЦПР на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В. Червеняк);

  • старшу групу колективу «Липчаночка» Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник О. Дубляк);

  • Продан Анжеліку та Шимоню Ніколету, учнів Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • хореографічний колектив Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник О. Тегза)

за ІІІ місце - хореографічний колектив Монастирецького НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ”  (керівник Л.Довгій)

 

                                     у номінації «Солісти-вокалісти»

за І місце - Тудовші Лілію, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

           (керівник М. Рознай );

  • Антал Валерію, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник М. Рознай);
  • Вострікова Дениса, учня Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ф. Кривий);
  • Чегіль Ксенію, ученицю Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Н. Білич);
  • Вовчок Оксану, ученицю Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник О. Тегза);
  • Ковача Владислава, учня Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В. Вовчка (керівник Г. Білинець);
  •  Міліко Миколу, учня Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник М. Моцов);
  • Павлюк Іванку, ученицю Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник М. Моцов);
  • Зейкана Артема, учня Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Попа Золтана, вихованця Вільшанського дитячого будинку - інтернату

(керівник В. Рішко);

  • Ілика Тараса, учня Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник М. Химишинець);

  • Росоху Ярину, ученицю Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник О. Тегза)

за ІІ місце - Піпуся Михайла, учня Ракоської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Ж. Снєткова);

  • Гарастея Дениса, учня Данилівського НВК І-ІІІ ст.;
  • Роман Світлану, ученицю Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Т.Бабець);
  • Гарастей Домініку, ученицю Данилівського НВК І-ІІІ ст.;
  • Роман Тетяну, ученицю Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В. Рішко);
  • Дем’яновську Ангеліну, ученицю Нижньобистрівської гімназії

(керівник В. Дем’яновський);

  • Павлюк Іларію, ученицю Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник М. Моцов);
  • Дикун Катерину, ученицю Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник О. Донинець);
  • Корнєєву Оксану, ученицю Ракоської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Ж. Снєткова);
  • Токара Богдана, учня Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник О. Донинець)

за ІІІ місце - Сеневич Яну, ученицю Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Н. Бобик);

  • Крічфалуші Лілію, ученицю Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник О. Легач);
  • Голяка Івана, учня Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник О. Сливка);
  • Сугай Мирославу, ученицю Кривського НВК І-ІІІ ст. (керівник К. Кукуль);
  • Гафинець Яну, ученицю Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник М. Лесько);
  • Марчук Ангеліну, ученицю Нижньобистрівської гімназії 

(керівник В. Дем’яновський);

  • Микору Вікторію, ученицю Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Г.Кострець);
  • Попадинець Ангеліну, ученицю Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

    (керівник Г.Кострець)

 

                                        у номінації «Гра на інструменті»

за І місце інструментальний ансамбль «Троїсті музики» Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст.

          №1 (керівник М. Моцов)

за ІІ місце Калинича Юрія, учня Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

за ІІІ місце - Вовчок Іванну, ученицю Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Ф. Кривий)

 

                                        у номінації «Художнє читання»

за І місце Грицак Аліну, ученицю Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник М. Гайович)

за ІІ місце Валуєву Дарію, ученицю Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

          (керівник М. Гайович);

  • Ковача Віталія, учня Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник С. Довганич);

за ІІІ місце Челленяк Олександру, ученицю Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст.  (керівник О. Попович);

  • Щербан Тетяну, ученицю Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Л. Хомечко)

                                 

 у номінації «Вокальний спів (дует, тріо)»

за І місце Бисагу Богдану та Маді Анжеліку, учнів Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

           (керівник Ф. Кривий)

за ІІ місце Попа Золтана та Мелоян Едіту, вихованців Вільшанського дитячого

будинку – інтернату (керівник В. Рішко);

  • Талпош Інессу та Козуб Іветту, учнів Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник М. Максимець);
  • Роман Світлану та Галас Іванну, учнів Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Т. Бабець)

за ІІІ місце Талпош Інессу, Козуб Іветту та Буковецьку Суламіту, учнів Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

           (керівник М. Максимець);

  • Величко Наталію та Володіну Євгенію, учнів Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

     (керівник В. Кошан)

 

                                  у номінації «Вокальний спів»

за І місце вокальний ансамбль «Ізяночка» Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник С. Бунь)

за ІІ місце вокальний ансамбль 6 – 7 класів Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

          (керівник М. Химишинець)

за ІІІ місце вокальний ансамбль «Горінчаночка» Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В. Лемак);

  • вокальний ансамбль «Ромашка» Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ф. Кривий);
  • вокальний ансамбль Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Л. Гайович)

            Подяками відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА відзначено активних учасників огляду:

  - квартет „Дзвіночки” Нижньоселищенського ЗДО (керівник М. Попадинець);

  - вихованців Горінчівського ЗДО (керівник О. Брода);

 - Ковач Вікторію та Попадинець Катерину, вихованок Золотарівського ЗДО (керівник О. Голяк);

 - танцювальний колектив старшої групи Нанківського ЗДО (керівник В. Стець);

 - вихованців Монастирецького НВК  „ЗОШ  І- ІІІ ст. – ДНЗ” (керівник А. Ломачок);

 - вихованців старшої групи „Дзвіночок” Ізянського ЗДО (керівник М. Сабов);

 - вихованців Монастирецького ЗДО (керівник С. Величко);

 - Ковач Дарину, ученицю Нижньоселищенської ЗОШ І – ІІІ ст.(керівник О. Кострець);

 - Булецу Вадима, учня Кічерельської ЗОШ І – ІІ ст. (керівник О. Попович);

 - Кострець Соломію, ученицю Нижньоселищенської ЗОШ І – ІІІ ст.(керівник Л. Юришинець);

 - Менжула Романа, Левке Наталію, Патяник Сніжану, учнів Вишівської ЗОШ І -  ІІІ ст. №1 (керівник М. Моцов);

 - Половку Богдану, ученицю Велятинської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник Ф. Кривий);

 - Матюшину Катерину, ученицю Сокирницької ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник Н. Білич);

 - Роман Аліну, ученицю Боронявської ЗОШ І – ІІІ ст.(керівник Т. Бабець);

 - Величко Оксану, ученицю Кривського НВК І – ІІІ ст. (керівник  К. Кукуль);

 - Худу Юлію, ученицю Драгівської ЗОШ І- ІІІ ст. (керівник В. Рішко);

 - Немеша Владислава, учня Золотарівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник О. Сливка);

 - хореографічний колектив „Веселка” Золотарівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник М. Слава);

 - Кондраш Ангеліну, ученицю Кошелівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник І. Чопей);

 - Савчук Вікторію, ученицю Нижньобистрівської гімназії (керівник В. Дем’яновський);

 -  Данило Анастасію, ученицю Нижньобистрівської гімназії (керівник В. Дем’яновський);

 - Шпільку Надію, ученицю Яблунівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник О. Донинець);

 - Лукач Інесу, ученицю Стеблівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник В. Чепка);

 - Фречку Ангеліну, ученицю Стеблівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник В. Чепка);

 - Іванчо Анастасію, ученицю Стеблівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник В. Чепка);

 - Довгій Каріну, ученицю Монастирецького НВК  „ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ” (керівник В. Лемак);

 - Василинець Анісію, ученицю Монастирецького НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ”  (керівник В. Лемак);

 - Боїшко Катерину, ученицю Кошелівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник І. Чопей);

 - вокальний ансамбль „Каданс” Кошелівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник І. Чопей);

 - вокальний ансамбль „Лісапедний батальйон” Кошелівської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник І. Чопей);

 - Дьордяк Ганну, ученицю Вільшанської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник М. Лесько);

 - вокальний ансамбль „Дзвіночок” Боронявської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник Т. Бабець);

 - Якушева Василя, учня Боронявської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник Т. Бабець);

 -  Лемко Нелю та Чулей Агнесу, учнів Боронявської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник Т. Бабець);

 - молодшу групу хореографічного колективу „Липчаночка” Липчанської ЗОШ І – ІІІ ст.

    (керівник О.  Дубляк);

 - Зейкана Артема, Росоху Вероніку та Бобик Анастасію, учнів Липчанської ЗОШ І – ІІІ ст.

    (керівник Н. Бобик);

 - Немеш Анжеліку, ученицю Рокосівської ЗОШ І - ІІІ ст. (керівник М. Максимець);

 - Цап Оксану, вихованку вокального гуртка Хустського районного ЦПР на базі Золотарівської

    ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник К. Ковач);

  - Ковача Максима, вихованця вокального гуртка Хустського районного ЦПР на базі Золотарівської

    ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник К. Ковач);

 - вокальний ансамбль Хустського районного ЦПР на базі Золотарівської  ЗОШ І – ІІІ ст.

   (керівник К. Ковач);

 - фольклорний гурток Хустського районного ЦПР на базі Золотарівської  ЗОШ І – ІІІ ст.

   (керівник К. Ковач)

Журі, відзначивши розмаїття творчих талантів ді­тей, подякували їм та їхнім ху­дожнім керівникам за бажання творити прекрасне, за кропітку роботу, яка дає вагомі резуль­тати. 

За І місця у різних номінаціях переможцям були вручені грамоти відділу освіти та пам’ятні знаки у вигляді скрипічного ключа. Гран-прі здобули найкращі виконавці художніх номерів, а саме:

  • хореографічний колектив Вишківського ЗДО (Керівник М. Паш) – вікова категорія – до 6 років;
  • Тудовші Лілія, учениця крайниківської ЗОШ ІІІІ ст. (керівник М.Рознай) – вікова категорія – до 16 років.

Підприємець Наталія Продан вручила призи глядацьких симпатій конкурсантам:

  • Валерії Антал, учениці Крайниківської ЗОШ ІІІІ ст.;
  • Артему Зейкану, учню Липецькополянської ЗОШ ІІІІ ст.;
  • дитячому колективу Вишківського ЗДО;
  • танцювальному дуету (Анжеліці Продан та Ніколеті Шимоні), учням Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 



« повернутися до списку новин