Олімпіада з математики

14 листопада відбувася ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З усього Хустського району прийшло позмагатись 149 учнів 6-11 класів. Протягом чотирьох годин юні математики розв’язували 5 задач з алгебри, геометрії та логіки. Завдання для учнів, як завжди, були і цікаві, і складні, і незвичні. Але вони з честю представили свої навчальні заклади. Звичайно, що є переможці. Шестеро учнів з кожної паралелі представлятимуть Хустський район на ІІІ етапі, який традиційно проходитиме в січні 2019 року на базі ЗІППО. А переможених не має, просто комусь цариця Математика допомогла впоратись краще. Бажаємо всім учням нових злетів, успіхів та здобутків!

Методист РМК М. Шеверя