Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Благодійна акція "Привітай солдата зі святом"

Благодійна акція Привітай солдата зі святом

 

 

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді.

Події останніх місяців дають підстави стверджувати, що переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявили високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію. Це є свідченням системної виховної роботи педагогічних колективів навчальних закладів.

Тому, з метою підтримки воїнів антитерористичної операції (зараз - операції об’єднаних сил) формування громадської й соціальної активності дітей та учнівської молоді, розвитку в них почуття милосердя, толерантності, колективізму вже третій рік поспіль освітяни Хустського району організовують благодійні акції: у 2016 році проходила благодійна акція „Підтримай Героя”, у  2017 - „Великодній кошик для солдата”.

В цьому році за ініціативи начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Русина П.П., головного спеціаліста Антал Л.Д. та заступників директорів з виховної роботи з 20 по 30 листопада організовано і проведено в закладах загальної середньої освіти району благодійну акцію „Привітай солдата зі святом”, приурочену до Дня Збройних Сил України та Новорічних і Різдвяних свят, координатором якої призначено Хустський районний Центр позашкільної роботи.

Важливу допомогу в організації проведення акції надала волонтер Надія Володимирівна Бузіна.

Учні та працівники всіх закладів загальної середньої освіти взяли активну участь у благодійній акції. Приємно відмітити, що до акції приєдналися і батьківські колективи, органи місцевого самоврядування, громадськість населення.

У рамках проведення благодійної акції „Привітай солдата зі святом” були організувані ярмарки, благодійні концерти, патріотичні акції, тощо.

При проведенні заходів зібрано продукти харчування (кава, лимони, вода, консервовані овочі, фрукти, сухе тісто, солодощі…), дитячі малюнки, листи, обереги, сувеніри, браслети для воїнів та 104 подарункові пакунки (іграшки) до Дня Святого Миколая для дітей, які проживають у зоні антитерористичних операцій.

Також в рамках цієї благодійної справи було зібрано чималу суму грошей (37 500 грн.), на які придбано найнеобхідніші речі Закарпатським воїнам (медикаменти, засоби гігієни, одіяла (3 шт.), вологі серветки (60 упаковок), шерстяні шкарпетки (10 пар), термошкарпетки (4 блоки), тепле взуття (21-а пара, кава (3 блоки), рукавиці, тощо).

Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації щиро дякує всім, хто взяв участь  в благодійній акції „Привітай солдата зі святом”, які заради суспільного добра, намагаються своїми благородними вчинками змінити життя на краще.

       Разом ми сила!

 

                                                                                                       Федорюк Г.В., методист

                                                                                                        Хустського районного

                                                                                                       Центру позашкільної роботи« повернутися до списку новин