Відбувся EdFest 30 жовтня 2019 року у Нанківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

30 жовтня 2019 року відбувся Хустський регіональний EdFest для вчителів математики, інформатики, фізики, української мови та літератури "Сучасні Інтернет-сервіси для вчителя закладу загальної середньої освіти» на базі Нанківської ЗОШ I-III ст.

EdFest це освітянська спільнота, яка змінює школу для дітей. Спільнота, яка несе зміни у НУШ.

День розпочався на контрасті: похмура осіння погода на вулиці змінювалася теплом та дружньою атмосферою, підмішаною на ароматі духмяної ранкової кави. Організаторки Марина Шеверя та Марина Турбінська зустрічали гостей у святковій залі. Близько 110 учасників та експертів з Хустського району взяли участь в урочистому відкритті. Своїм вступним словом – привітанням Марина Турбінська налаштувала присутніх бути сильними і готовими до змін, які вимагають від нас реалії часу.

Долучилася до  вітання завідувач РМК Оксана Пригара, яка побажала учасникам налаштуватися на новації в освіті, які чекають освітян, щоб все, що почули і побачили на фесті уміли застосувати на практиці та навчили колег.

Микола Грицак ( директор Нанківської ЗОШ I-III ст.) висловив сподівання на подальший стрімкий розвиток освіти, побажав усім плідного дня, сповненого новими знаннями та знайомствами.

Марина Шеверя (методист РМК) ознайомила присутніх з рухом EdCamp Ukraine, який допомагає педагогам дегустувати нові підходи до освіти, розповіла, куди літають білі ворони.

Експерти Євгенія Гагаркіна (м.Київ) провела вебінар «Робота з онлайн-сервісом Classtime», Ольга Лукач (вчитель Стеблівської ЗОШ I-III) ознайомила з сучасними засобами оцінювання освітніх результатів учнів на майстер-класі «Інтерактивний ресурс Plikers»

Наталія Подолей (методист РМК) зазначила, що сучасний учитель мусить бути готовим до вимог часу. Презентація «Підвищення кваліфікації педагогів ЗЗСО: для чого? як? де? коли?» допоможе кожному талановитому вчителю проявити себе та отримати більші можливості для розвитку і самореалізації.

Михайло Калинич (начальник відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА) подякував організаторам і спікерам за вдало проведений EdFest, нагородив Подякою директора школи Грицака М.О за надану платформу для проведення заходу.

Час у колі однодумців пролетів напрочуд швидко. Захід проходив так гаряче, що і погода не змогла встояти. Спільне фото осяяли не тільки посмішки учасників, а й сонячні промені.

Всі, хто відвідав цей неймовірно щирий простір добра, знань, взаєморозуміння обовязково додав до свого професійного багажу корисні навички, гарний настрій та внутрішню наповненість.