Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

У світі прекрасного

За останні роки інтерес до проблеми творчості значно зріс, а в умовах концепції Нової української школи він є особливо актуальним.

Як урізноманітнити своє дозвілля з дитиною, коли звичайні олівці та фарби вже не цікаві, творчо та по-новому провести час, поринути в іншу культуру?  Саме такі питання розглядалися під час семінару „Креативність і творче сприйняття засобами використання нетрадиційних технік зображення”, який відбувся на базі Нижньоселищенського закладу дошкільної освіти.

Саме нетрадиційні техніки створюють атмосферу розкутості, відкритості, самостійності, створюють емоційно–позитивне відношення до діяльності.

Педагоги закладу Т. Молнар та С. Куцина провели заняття щодо використання нетрадиційних технік малювання, які спонукають дітей вдосконалювати свої малюнки шляхом експериментування, самостійного пошуку, застосовування різних матеріалів у процесі роботи.

У рамках семінару проведено майстер-клас  для педагогів району «Ебру – диво на воді», який підготувала та провела Кір’янова В.Ф., методист РМК, та майстер – клас „Ниткографія”, проведений вихователем Нанківського ЗДО М. Довбакою.

   Підбиваючи підсумки роботи районного семінару, Вікторія Кір’янова зазначила, що   нетрадиційні техніки малювання дозволяють розширити спектр інноваційних технологій, вони дієві та ефективні у роботі, дуже практичні і подобаються малюкам, допомагають краще відтворювати предмети навколишнього світу, завдяки їм досягається бажаний результат під час малювання, вони розвивають дитячу уяву, мислення, мовлення, будять фантазію та виховують естетичні почуття і самостійність у малюків. 

         Учасники семінару  були активними, як у процесі проведення, так і під час обговорення, вони позитивно відгукувалися про роботу колег, а особливо їх вразили дитячі малюнки, які були виконані в стилі різних технік малювання.

На завершення майстер – класу слухачі обмінялися враженнями щодо роботи з використанням нетрадиційних технік малювання та підтвердили факт, що професія педагога – це творче покликання душі та серця.  

   

   

   

 

   

       « повернутися до списку новин