Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

від лідера учнівського самоврядування - до активної особистості громадянина - патріота

                                            

Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина-патріота

 

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя,

яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне,

що любить і ненавидить людина, яка формується

(В. О. Сухомлинський).

 

12 лютого 2019 року, в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулась зустріч лідерів районного учнівського самоврядування «Учнівська республіка» з афганцем Володимиром Михайловичем Ревть – педагог-організатор Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Також на зустрічі були присутні методисти Центру позашкільної роботи Ганна Федорюк та Наталія Угляй – координатор учнівського самоврядування.

                                                                              

Під час зустрічі лідери змогли поспілкуватись з представниками, які  з натхненням змогли надали будь-яку інформацію.  Ганна Федорюк  розповіла про досвід з організації волонтерських заходів, як один з напрямків своєї діяльності. Окремим словом згадала про допомогу українським військовим – воїнам ООС (організація об’єднаних сил),  участь у соціальних проектах і благодійних акціях, організацію патріотичних флеш-мобів тощо.

    

Володимир Ревть презентував історію з свого минулого…
У своєму зверненні до лідерів учнівського самоврядування районну афганець зазначив, що у минулому є позитивні сторони, але і сумні моменти. Згадуючи і розповідаючи про  історію Афганістану,  хвилиною мовчання було згадано ти, хто загинув в нечесному бою…

                                   

           

                               

Учасниками збору було обговорено та визначено найбільш ефективні форми і методи роботи з учнівською молоддю, спрямовані на формування світогляду, моральних цінностей, утвердження патріотизму та духовності юного покоління. Зокрема, лідери зазначили,  що для результатів у згуртуванні і активізації учнівського колективу, підвищенні соціальної активності юних громадян можна досягти, залучивши їх до соціальних проектів, благодійних акцій і волонтерського руху.

Координатор учнівського самоврядування Наталія Угляй наголосила, що 15 лютого відзначається 30-та річниця виведення військ з Афганістану тому запропонувала лідерам відзначити цю дату.

Загалом зустріч пройшла цікаво та повчально.

      

 « повернутися до списку новин