Фінальний етап районного IX Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

«Здоров’я — розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети».

Саме з таких слів розпочався районний (фінальний) етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який відбувся 2 травня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи.

В ході заходу відбулись - конкурси літературно - музично - спортивних міні композицій, конкурс плакатів та фотографій, а також проведено розважальну програму для учасників команд.

За підсумками кущового районного конкурс «Молодь обирає здоров’я», кращі 12 команди-переможці вийшли у фінал. На фінальному етапі учасники гідно боролись демонструючи та пропагуючи здоровий спосіб життя, але конкурс є конкурс…. Все одно найкраще проявили, переконали журі та вибороли місця – 5 команд:

I місце - команда "Friends" Велятинської ЗОШ I - III ступенів.

II місце - команда "Екстремали" Яблунівської ЗОШ I-III ступенів.

II місце - команда "Імпульс" Кривського навчально-виховного комплексу.

III місце - команда "Пульс" Монастирецького навчально-виховного комплексу.

III місце - команда "Екстрім" Сокирницької ЗОШ I-III ступенів.

Інші команди зі шкіл Хустського району - "Здоров'я" Рокосівської, "Бережи здоров'я з молоду" Золотарівської, "Енергія" Липчанської, "Корисні звички" Крайниківської, "Невгамовні серця" Ізянської, "Драйв" Н.Бистрівської, "Здоровенькі були" Нанківської отримали грамоти за участь в конкурсі.

Команда "Friends" Велятинської ЗОШ I-III ступенів виборола перемогу та рекомендована до участі у обласному етапі IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я". Всі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації.

Вітаємо переможців!