Земний шлях короткий. Пам'ять вічна

Довга і складна дорога педагога - віддати дітям своє серце - закінчилося... Стискає душу непроханий жаль. Пішла з життя мудра і добра людина - директор Хустської районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Іван Михайлович Станкович. Сьогодні, 14 лютого 2020 року, він несподівано відійшов у вічність, у той незнанний, невідомий нікому світ, з якого ніхто не повертається, залишивши в серцях і душах тих, хто його знав, лише світлі спогади про себе...

Доля відміряла Івану Михайловичу понад 42 роки роботи на освітянській ниві. Він працював, уособлюючи в собі найкращі професійні та моральні якості. Все було з великої букви у цій людині: Інтелігентність, Інтелект, Фаховість, Людяність, Відданість педагогічній праці.

Народився Іван Михайлович 12 жовтня 1958 року в с. Брестово Мукачівського району Закарпатської області у сім'ї робітників. З 1966 по 1974 рік навчався спочатку у восьмирічній школі с. Брестово, а потім у Мукачівській середній школі-інтернаті з виробничим навчанням. Після закінчення середньої школи працював столяром ІІІ розряду на Мукачівському заводі комплектних лабораторій. У 1978 році Іван Михайлович став студентом математичного факультету денного відділення Ужгородського державного університету за спеціальністю «Математика». Після закінчення УжДУ працював вихователем Хустської середньої школи-інтернату.

За 31 рік роботи в Хустському районному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді на посаді керівника позашкільного закладу  Іван Михайлович постійно забезпечував високу результативність та якість роботи колективу. Щороку установа, якою керував Станкович І.М., мала переможців та призерів обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хустської районної філії Закарпатської Малої академії наук. Роботи гуртківців також постійно займали призові місця в районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Випускник МАН у 2018 році став переможцем Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel- Eko Україна -2018».

За високий професіоналізм, значний внесок у розбудову освіти Хустщини Станкович І.М. неодноразово був нагороджений грамотами різного рівня та обласною премією ім. Августина Волошина.

Сьогодні нам важко збагнути цю втрату, ще важче прийняти її.
       У ці скорботні дні педагогічна спільнота Хустщини висловлює щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Івана Михайловича Станковича - талановитого педагога, керівника, мудрого наставника, щирого  й вірного друга, взірцевого сім’янина - назавжди збережеться в серцях рідних, близьких, вихованців, колег, друзів, знайомих.

Спіть спокійно, Іване Михайловичу. Хай земля Вам буде пухом. Ви вічні у вдячній пам’яті тих, хто був із вами поруч усі роки Вашого нелегкого, але достойного життя.

З невимовним сумом і співчуттям рідним і близьким

відділ освіти Хустської РДА, районний методичний кабінет.