Учитель року 2017

Вже традиційно у грудні проводиться свято, що збирає знавців дитячих душ, провідників у світ знань і мудрості – перший (районний) тур Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року»

Цьогоріч у конкурсі професійної майстерності, який проходив 13-14 грудня 2017 року на базі Монастирецького НВК, взяли участь 8 педагогів району у трьох номінаціях:
«Українська мова і література», «Фізика», «Німецька мова».

Конкурсанти змагалися за звання найкращого педагога у таких випробуваннях: "Відеопрезентація (резюме) досвіду"; "Практична робота"; "Конкурсний урок"; "Навчальний проект".

За рішенням фахового журі переможцями конкурсу стали:

У номінації "Німецька мова" - Шипко Марина Михайлівна, вчитель Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Лауреати: Холод Вікторія Михайлівна, вчитель Монастирецького НВК, Рішко Ангеліна Михайлівна, вчитель Драгівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У номінації "Українська мова і література" - Хомечко Любов Юріївна, вчитель Боронявської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Лауреати: Турзай Руслана Іванівна, вчитель Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Яцьканич Олена Іванівна, вчитель Монастирецького НВК.

У номінації "Фізика" - Вакарова Тетяна Василівна, вчитель Кривського НВК.
    Лауреат: Налягака Світлана Михайлівна, вчитель Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    Щиро вітаємо конкурсантів та бажаємо творчих успіхів!!!!!