Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу

«Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу».

Сьогодні вони – діти,
а завтра –народ державиУкраїна!

Почуття відповідальності ми розуміємо як інтегральне особистісне новоутворення дітей шкільного віку, яке виявляється як здатність усвідомлено брати на себе прості навчальні, моральні та громадські зобов’язання, чітко дотримуватись їх виконання та передбачати наслідки власних наближених дій.

Сьогодні кожен творчо працюючий вчитель не мислить результативності своєї роботи без співдружності з дитячим колективом, без навчання дітей навичок колективної роботи, розвиток їх творчих ініціатив.

17 вересня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено районний семінар педагогів-організаторів на тему:«Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу».

На семінарі були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні методи та форми роботи в організації учнівського самоврядування.

2. Актив у школі, як засіб поліпшення якості навчально-виховного процесу.

3. Організація роботи з молодшими школярами та старшокласниками.

Учнівське самоврядування – це засіб розширення діапазону діяльності дорослих і дітей – членів єдиного колективу, можливостей для їх об’єднання, творчого пошуку, виявлення ініціативи. Це засіб навчитися жити й працювати за законами демократичного суспільства, де існують гуманістичні відносини між людьми.

Відвідала семінар,волонтер Надія Володимирівна Бузіна (Мальцева), яка нагородила подяками 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади колективи закладів освіти Хустського району за участь у благодійній акції „Привітай солдата зі святом”.