"Учитель року - 2019"

5-6 грудня 2018 відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" у номінаціях "Захист Вітчизни", "Основи здоров'я", "Французька мова". Для участі у конкурсі зареєструвались 9 педагогів із Боронявської, Липецькополянської, Копашнівської, Липчанської, Ізянської, Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вишківського та Кривського НВК. Першого дня конкурсних випробувань учасники презентували власне портфоліо та навчальні проекти з предмету. Також демонстрували свої знання з педагогіки під час комп'ютерного тестування. Виконання методичного практикуму дозволило конкурсантам проявити фахову підготовку з методики викладання предметів. Другого конкурсного дня педагоги продемонстрували справжню професійну майстерність під час практичної роботи та конкурсних уроків. За результатами роботи компетентного журі переможцями стали: у номінації "Захист Вітчизни" Бута Віталій Васильович, вчитель Кривського НВК -І-ІІІ ступенів; у номінації "Основи здоров'я" Лембей Оксана Вікторівна, вчитель Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; у номінації "Французька мова" Якоб Оксана Михайлівна, вчитель Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови. Лауреатами конкурсу стали Комарницький Оттіло Миколайович, вчитель предмету "Захист Вітчизни" Вишківського НВК І-ІІІ ступенів ім.Ф.Келчеї, Сікора Наталія Юріївна, вчитель французької мови Липчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів , Марушинець Марина Юріївна, вчитель французької мови Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гобан Наталія Василівна , вчитель основ здоров'я Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Сікора Оксана Іванівна, вчитель основ здоров'я Боронявської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ми переконані, що підготовка та участь у конкурсі стала можливістю заявити про себе як про відважну, фахово компетентну та творчу особистість. Усі конкурсанти розкрили свої професійні здібності , поділились досвідом роботи з колегами, взяли щось найкраще для подальшого педагогічного вдосконалення. Ну а переможцям бажаємо наснаги та успіхів у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2019". Ви - найкращі!