25 лютого 2019 року відбулося засідання Школи молодого вчителя біології, хімії та трудового навчання "Удосконалення уроку як основної форми організації навчальної діяльності". Молоді фахівці мали змогу ознайомитися із загальними формами організації занять, типологією уроків, педагогічними технологіями, класифікацією форм і методів навчання. Віра Браїла, методист РМК, провела навчальний тренінг , під час якого учасники визначали аспекти ефективності сучасного уроку, окреслили проблеми та шляхи їх вирішення. Корисні поради молодшим колегам надали Гобан Марія Іванівна, вчитель трудового навчання Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова РМО, а також Дяченко Вікторія Василівна, вчитель біології Монастирецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ". Глибоко переконані, що проведене засідання Школи стало ще однією сходинкою на шляху до вдосконалення молодих педагогів.