Засідання творчих груп РМО вчителів інформатики та математики

25 та 26 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА пройшли засідання творчої групи РМО вчителів інформатики та активу РМО вчителів математики відповідно.

Керівники РМО Алексович В. Ю. та Шеверя М. Й. разом з головами творчих груп та колегами зустрілись, щоб опрацювати плани роботи РМО на 2019-2020 н. р. На засіданні вирішувались питання про проведення семінарів для вчителів інформатики та математики. Зокрема, присутні окреслили план їх проведення у І семестрі, проаналізували питання, які на них виносяться, визначили мету їх проведення та очікувані результати. Адже важливо надати вчителям інформатики та математики району практичну допомогу для якісного викладання предмету та надання учням знань.

Учасники засідань шукали нові форми та методи проведення семінарів, адже сучасна Нова українська школа ставить перед педагогами нові вимоги. І вже через два роки вчителі-предметники 5-11 класів також працюватимуть по-новому. Тому мета районних методичних об’єднань – вже зараз готувати вчителів до нових реформ.

Також члени творчих груп обговорили поточні проблемні питання, які виникають під час роботи: проведення олімпіад, забезпеченість підручниками, проведення письмових робіт тощо.