Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Відбудеться українсько-угорський семінар "Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю"

  З 05 по 10 квітня 2020 року в рамках діяльності громадської організації "Відкритий світ молоді" відбудеться українсько-угорський семінар "Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю" й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини.

Мета семінару: актуалізувати цінності і смисли соціальної роботи та супроводу прийомної сім'ї, ознайомитись з міжнародним досвідом реалізації сімейних форм виховання, ресурсами і бар'єрами у впровадженні комплексної моделі супроводу прийомних сімей; професійними стандартами у діяльності спеціалістів, системою міжвідомчого співробітництва у досягненні спільної мети збереження сім'ї для дитини.

До участі у семінарі зпрошуються керівники, спеціалісти департаментів (управлінь) соціальної політики, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді, фахівці ОТГ, департаментів (управлінь) освіти і науки, сім'ї та молоді, інтернатних закладів, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.« повернутися до списку новин