31 Тематичний тиждень "Моя родина"

15 травня — Міжнародний день родин. Цей день проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Родини були й залишаються хранителями загальнолюдських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, провідним чинником стабільності та розвитку суспільства. Мета цього свята — привернути увагу до родини як основної складової частини суспільства та до її проблем. Тож можна відзначити цей день разом із батьками та учнями — піти в похід, на цікаву екскурсію, зробити листівки, приємні сюрпризи.

31-й тиждень НУШ - "Моя родина"

Теплий сонячний родинний тиждень. Учні нової української школи мали можливість розповісти про цікаве родинне дозвілля, про своїх братиків і сестричок, тат і мам, бабусь і дідусів. Вчителі звернули увагу малечі на те, як можна цікаво провести час разом, як вчасно підтримати одне одного, допомогти, коли це справді потрібно, як треба ставитись до рідних.

У 1-х класах району пройшли родинні свята, чаювання, виховні заходи, діти вітали своїх рідних  маленькими милими поробками-сюрпризами  тощо.

Липчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Грицак Олена Іванівна