Інформатики обмінювались досвідом

17 грудня 2020 року відбувся районний семінар-практикум вчителів інформатики Хустського району на тему «Можливості дистанційного навчання при викладанні інформатики». Голова РМО вчителів інформатики Алексович В. Ю. обрав важливу тему для семінару, адже, у зв’язку з пандемією, освіта в Україні переформатувалась.

Нова форма навчання – дистанційна поставила виклик і вчителям, і учням, і їх батькам. Протягом семестру періодично по закладах освіти не навчались учні то одного класу, то іншого, хворіли вчителі, в січні також очікується дистанційне навчання.

Тому метою семінару було систематизувати всі відомості про те, як правильно вчителю організувати  дистанційне навчання з учнями. Про це розповіла методист РМК Шеверя М. Й. Продовжила виступ вчителька інформатики Монастирецького НВК Сухиняк В. І., яка поділилась своїм досвідом з використання різних платформ при викладанні інформатики. Зокрема прокласифікувала їх на ті, що потрібні для організації дистанційного навчання: MicrosoftTeams, GoogleClassroom, ClassDojo, GIOS, Edmodo, Мій клас, Classtime; для організації простору навчальної взаємодії: Padlet, LinoIt, MindMeister, Mindomo; для дистанційної перевірки знань та створення навчальних тестів: «На урок», Всеосвіта, LearningApps, Kahoot, Plickers, OnlineTestPad, Googleформи; для організаціївідеоконференцій та  проведення відеоуроків: Zoom, GoogleHangouts, Skype, CiscoWebex, GoogleMeet, Moodle тощо. Надалі Віра Іванівна провела з колегами майстер-клас по використанню платформи GoogleClassroom в навчанні.

На завершення семінару Шеверя М. Й. ознайомила всіх вчителів з новими санітарними правилами та нормами, які вступають в дію в ЗЗСО з 01 січня 2021 року, в частині для вчителів інформатики, що є дуже важливим при організації навчання на уроках інформатики.

Алексович В. Ю. підвів підсумки семінару та відзначив його важливість у роботі вчителя.