Про проведення першого (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Профілактичні програми”

ХУСТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

вул. Карпатської Січі, 21, м. Хуст, 90400, тел./факс: (03142) 4-33-11, 4-35-74

e-mail: rayosvita_khust@ukr.net Код ЄДРПОУ  40652034

НАКАЗ

31.10.2018                                                                                №197-г

Про проведення

першого (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу

авторських програм практичних психологів

і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі”

у номінації „Профілактичні програми”

На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 19.10.2018 № 239  „Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Профілактичні програми”, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 31.05.2018 № 555, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26.06.2018 за №744/32196, та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України

НАКАЗУЮ:

1. Провести перший (районний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” (далі Конкурс) у номінації „Профілактичні програми” окремо для практичних психологів та соціальних педагогів. Форма проведення Конкурсу – заочна.
  2. Врахувати, що участь у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
  3. Учасникам Конкурсу ознайомитися із Положенням та дотримуватись його.
  4. Затвердити склад оргкомітету та журі Конкурсу (додається).
  5. Районному методичному кабінету (завідувач Пригара О.М.):
    1. Організувати проведення першого (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Профілактичні програми” згідно Положення 30 листопада 2018 року.
    2. Забезпечити участь переможців першого (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Профілактичні програми” у другому (обласному) етапі Конкурсу.
  6. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА (Горват Н.М.) виділити кошти на нагородження грамотами, грошовими преміями переможців і призерів першого (районного) етапу Конкурсу.
  7.  Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача РМК Пригару О.М.

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                                  П.Русин

В. Браїла

3. Мадай П.І. – спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту