Методичний день Хустського районного еколого туристичного центру учнівської молоді Хустської РДА

Досвідом роботи поділилась керівник гуртків "Пішохідний туризм" Юсько Євгенія Юріївна на тему "Формування в учнів свідомого відношення до здорового способу життя та здоров'я зберігаючих компетентностей".

Гурток працює на базі Копашнівського навчального закладу. Також представила свої педагогічні надбання керівник гуртків "Флористика" який працює на базі Нижньоселищенського навчального закладу Вахріна Валентина Олександрівна з темою "Розвиток пізнавальних інтересів, творчих нахилів і здібностей учнів на заняттях гуртків "Флористика та фітодизайн". У другій половині методдня були проведені майстер-класи по виготовленню годівниць для зимуючих птахів і складання новорічних букетів і композицій.