Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

У Хусті вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні: хвилина мовчання, покладання квітів та спогади про події на Майдані

Сьогодні у Хусті вшанували Героїв Небесної Сотні. Адже саме 6 років тому 20-го лютого на столичному Майдані відбулися найтрагічніші та криваві події Революції Гідності. Відтак нині у скорботі хустяни схилили голови перед загиблими активістами. 

Мітинг – реквієм, під час якого хвилиною мовчання згадали тих, хто боровся за територіальну цілісність та суверенність держави, вкотре зібрав численну кількість містян та гостей міста біля пам’ятника Янголу – революціонеру у міському парку імені Героїв Майдану.

Герої не вмирають допоки жива пам’ять про них, переконані ті, хто прийшов віддати шану майданівцям.

Тож, українці не забули того болю, пам’ятають ту «люту» зиму і згадують тих, хто віддав життя за правду, волю та свободу, за краще майбутнє свого народу та своєї країни, називаючи їх ГЕРОЯМИ.

Нескінченність пам’яті саме у спогадах, у вже написаних віршах та піснях, у сльозах та у кожному стукоті серця як малого, так великого. Адже за всі роки незалежності події на Майдані були, дійсно, найважчими та найстрашнішими, а велика утрата України і досі турбує, і досі болить. Війна на Сході цьому доказ. Одним словом, Пам’ятаємо і Не забудемо …

 

Пресслужба Хустської міської ради

   

   

   

    

   

   

   

   

   « повернутися до списку новин