Підсумкове засідання районного методичного об'єднання вихователів груп подовженого дня пройшло 23 травня 2019 року. Зустріч відбулася на базі Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської РДА у гостинного господаря Івана Михайловича Станковича.

Атмосфера закладу надихала на творчу, креативну роботу. Першою частиною засідання стало проведення семінару-тренінгу "Технології розвитку критичного мислення в Новій українській школі".

Підготувала і провела даний тренінг методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Кемінь О. М. Учасниками інтерактивного навчання стали всі присутні педагоги.

Приємним початком тренінгу стала вправа емоційного налаштування "На що  схожий настрій?".

У ході тренінгу вихователі виконали низку вправ для розвитку критичного мислення:

- стратегія "Асоціативний кущ";

- стратегія "ЗХД";

- стратегія "Займи позицію";

- метод "PRES";

- технологія "Джигсоу".

Присутні на засіданні мали можливість відстоювати свою позицію, працювати в "домашніх" і "експертних групах", обирати лідера своєї команди, представляти свою команду, презентувати роботу групи.

Після активної плідної роботи кожен став "експертом" з певного виду діяльності "Щоденних 5 (3)".

Завершився тренінг моделюванням щоденних активностей системи Daily 5. Лідери команд "захищали" свої проекти - практично проводили щоденні діяльності з "класом". Тільки побувавши у ролі дітей, педагоги набули практичного досвіду, виробили власне ставлення щодо даної технології навчання, зрозуміли її величезний розвиваючий потенціал.

Завершальним етапом тренінгового заходу стали вправи на рефлексію: "Шість капелюхів" (у даному випадку "Шість корон") та "ЗХД - дізнався". Останнє завдання залишилося педагогам для домашнього опрацювання для того, щоб з задоволенням згадати вдома все те нове і цікаве, що почули і побачили на семінарі.

В кінці засідання було проаналізовано роботу РМО вихователів ГПД за минулий навчальний рік, окреслено проблеми, над якими буде продовжено роботу в наступному навчальному році.