Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Гуртківці ХРЦНТТУМ Хустської РДА - проти насилля!

В рамках відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства вихованці гуртків ХРЦНТТУМ Хустської РДА долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У гуртку, як у родині – кожен кожного знає, кожен за кожного вболіває.

Тому і дружніми та щирими були ці заходи, що спонукали кожного учасника задуматися над своєю поведінкою, толерантністю, дружелюбністю, добротою, співчуттям та милосердям.

В рамках акції "16 днів проти насильства" в гуртках ХРЦНТТУМ Хустської РДА «Народна творчість» та «Психологія» (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник гуртка Козир М.Ю.) провели флешмоб «Наші долоньки проти насильства» година спілкування "Зупини насильство – захисти себе" переглянули фільм  "Життя на продаж", серед школярів було проведено анкетування.

У Рокосівській ЗОШ І-ІІІ ст. з вихованцями гуртка МАН «Біологія та екологія» (керівник гуртка Поган М.П. провела захід «Захистимо кожну дитину».

В Заломській ЗОШ I-ІІ ступенів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" з гуртківцями гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» керівником Ганною Ожоганич було проведено круглий стіл «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»; також в холі школи була оформлена виставка малюнків на відповідну тематику.

Гурток «Початкове технічне моделювання» (Кривський НВК, керівник гуртка Ком’яті В.Ю.) також активно долучився до акції. У гуртку «Англійська мова» (керівник гуртка Іванова Т.Ю.) школярі з Рокосова, Копашнева та Олександрівки долучилися до жвавого диспуту в рамках проведення акції.

Заняття гуртків «Народна творчість» та «Геометричне моделювання» (Липовецька ЗОШ, керівник гуртка Головка О.В.) супроводжувалося презентацією «Від миру в сім’ї – до миру в країні», розповіддю керівника гуртка та практичним блоком.

Наші діти – проти насилля. Будьмо здорові! Усе буде Україна!

   

   

   

   

   

   « повернутися до списку новин