Український культурний фонд пропонує гранти до 700 тисяч на освітні проєкти

Український культурний фонд оголосив конкурс ідей для програми "Культура плюс", серед тем якої є освіта.

Про це повідомляється на сайті Культурного фонду.

Подати заявку на конкурс ідей можна до 18:00 15 січня 2021 року за цим посиланням.

Пріоритети ЛОТ-у "Культара і освіта":

• впровадження мистецьких практик в освітній процес закладів середньої, професійно-технічної та вищої освіти немистецького спрямування;
  • розвиток едьютеймента як прогресивного напряму поєднання ігрових та освітніх практик у формальному та неформальному освітньому процесі;
  • залучення учнівської та студентської молоді до мистецьких практик у позанавчальний час;
  • посилення знань освітян про сучасний культурно-мистецький процес для популяризації в освітніх програмах.

Цільова аудиторія проєктів: учнівська та студентська молодь, педагоги освітніх закладів усіх рівнів акредитації та всіх форм власності.

Пріоритетні продукти (список не вичерпний):

• освітня програма;
  • сучасні навчальні матеріали (комікси, навчальна анімація, відео або настільна гра тощо);
  • вистава;
  • видання;
  • виставка / експозиція;
  • відеоконтент;
  • радіоконтент;
  • телепрограма;
  • фестиваль;
  • креативний простір (хаб).

Усі проєкти за підтримки фонду мають бути україномовними або передбачати переклад українською.

Хто може податися: юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та має відповідний досвід діяльності у сфері освіти.

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 100 тисяч гривень.

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 700 тисяч гривень.

Більше дивіться в правилах та критеріях оцінювання конкурсу ідей.

Із запитаннями звертайтеся на programa.kultura_plus@ucf.in.ua.