Фонд соціального захисту інвалідів повідомляє «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»

До уваги роботодавців області!

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує про зміни в заповненні форми щорічної звітності щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, у відповідності до наказу Мінсоцполітики від 27.08.2020 року № 591.

Роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2020 році працювали 8 і більше осіб, необхідно подавати форму «Звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за 2020 рік» (форма № 10-ПОІ (річна) нового зразку в строк до 01 березня 2021 року.

Ознайомитися із змінами в чинному законодавстві можна на сайті Фонду соціального захисту інвалідів або на офіційній сторінці відділення Фонду у Facebook.

Адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, IV поверх, м. Ужгород, 88000.

Контактний телефон: (0312) 61-53-35, 61-23-66.

Email: zakfszi@ukr.net