Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 08 листопада 2017 року до 01 лютого 2018 року в Хустському районному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації проходив районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У виставці активно взяли участь учні 25 закладів освіти І-ІІІ ст. та 4 ЗНЗ І-ІІ ст. До участі у конкурсі долучились учні віком від 6-ти до 16 років. Виставка-конкурс проходила у трьох вікових категоріях: молодша (8-10 років), середня (11-15 років) та старша (16-18 років). Всього журі розглянуло та оцінило 360 виставкових експонатів у таких номінаціях: художнє різьблення по дереву, писанкарство, в’язання спицями та гачком, витинання, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, вироби з соломки, декоративний розпис, народний живопис, художня вишивка, народна лялька, ізонитка, лозоплетіння, вироби з природних матеріалів, м’яка іграшка, вироби з тіста, вироби зі шкіри, графіка, живопис та інші техніки.

Роботи учнів закладів освіти Хустського району, представлені на виставку-конкурс, різноманітні, естетично оформлені, кожна з них несе в собі частинку душі автора. Кращі роботи вихованців представлені на обласний етап виставки-конкурсу в м.  Ужгород (ПАДІЮН).

За підсумками виставки-конкурсу грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА нагороджено учнів, які зайняли І місця, а призерів, що посіли 2-3 місця – грамотами ХРЦНТТУМ Хустської РДА.

Адміністрація закладу дякує керівникам закладів освіти Хустського району, які взяли участь у виставці-конкурсі.

Булак Л. М.,

в. о. ЗДНВР