У Хусті відзначили День Соборності

День Соборності – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один із найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Відтак, сьогодні з нагоди Дня Соборності України відбулась рочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Шануючи цю визначну подію, в урочистостях взяли участь представники районної та міської влади, керівники закладів освіти, установ та організацій Хустщини, громадськість.

Національна пам'ять формує нашу національну свідомість. А вшанування та збереження традицій державних свят України має надзвичайне значення у формуванні національної свідомості, яка є фундаментом для майбутнього українського народу.

Відзначивши День Соборності України, ми ще раз пригадали історію.