21 грудня 2018 року у Крайниківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар на тему: «Крайниківська школа – майданчик толерантності»

21 грудня 2018 року у Крайниківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся  семінар на тему: «Крайниківська школа – майданчик толерантності»

Запрошені  практичні психологи та соціальні педагоги освітніх закладів району були приємно вражені атмосферою затишку, доброзичливості, порядком у школі. Всі класні кімнати до Новорічних та Різдвяних свят набули ошатного,  святкового вигляду.

Cам захід, присвячеий темі толерантності, підготувала та провела практичний психолог школи Ханат Наталія Володимирівна. Проведений він був за активної участі учнів, які впродовж  тренінгового заняття, сценки з життєвої ситуації, відеороліка, який зняли і змонтували самі учні, доводили, що толерантність - це єдність у різноманітті, це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності, на думку дітей,  сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Та учні Крайниківської школи і в посякденному житті на справі доводять, що вшанувановують  чужі почуття, погляди, звичаї, які б вони не були , хоча інколи і  суперечливі нашим. Та ставляться  один до одного в дусі Братерства!       А допомагають їм в цьому вчителі школи, директор Сарвадій Мирослава Василівна, досвідчені педагоги, заступники директора Лукач Марія Василівна, Антал Олена Василівна, практичний психолог школи Ханат Наталія Володимирівна, яка  сприяє гармонізації соціальної сфери школи, бере участь в організації освітнього процесу, забезпечує всебічний особистісний розвиток дітей. Цікавими і змістовними виявилися особистий блог та сторінка на шкільному сайті  Наталії Володимирівни, які вона запросила відвідати присутніх колег.