Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Відбудеться серія вебінарів для учителів англійської мови, які викладають у початковій школі

vebinar1 0 Серія вебінарів для учителів англійської мови, які викладають у початковій школі, від Прокопчук Марії Миколаївни – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри мовної підготовки Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, автора понад 50 наукових публікацій, підручників англійської мови для учнів 1-го класу, 5-го класу (перший рік вивчення мови) для закладів загальної середньої освіти та посібників для навчання учнів початкової школи техніки письма та читання, що мають гриф МОН України.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ

І. Назва вебінарів

«Навчаємо учнів початкової школи техніки письма разом із посібником “Write with Buddy”» (надалі – вебінар 1)

«Навчаємо учнів початкової школи техніки читання разом із посібником “Read with Buddy”» (надалі – вебінар 2)

«Комплексне формування іншомовної комунікативної компетентності із залученням вправ на латералізацію у посібнику “Start with Buddy”»  (надалі – вебінар 3)

ІІ. Анотація, актуальність

Початковий етап навчання іноземної мови в закладах загальної середньої освіти є надзвичайно важливим, оскільки в цей період закладаються психолінгвістичні основи для формування графічних та орфографічних навичок, а також умінь писати в межах, визначених Типовими освітніми програмами НУШ, результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів початкової школи.

Педагогічна практика свідчить, що процес становлення компетентності в техніці письма та читання в початковій школі ускладняється низкою труднощів, які зумовлюються особливостями графічної та орфографічної систем англійської мови; схожістю / відмінністю графічних систем української та англійської мов; міжмовною та внутрішньомовною інтерференцією, значною кількістю англійських слів, написання яких підпорядковується історичному принципу тощо.

Навчальний посібник “Write with Buddy”, “Read with Buddy”,  “Start with Buddy”має на меті подолання вищезазначених труднощів у процесі формування графічних, каліграфічних і орфографічних навичок написання та читання слів англійською мовою, синхронізувати роботу лівою та правою півкуль учнів шестирічного віку.

ІІІ. Мета вебінарів 1,2,3

Ознайомити освітянську спільноту із останніми виданнями 2019-2020 року в царині навчання іноземної мови для учнів початкової школи відповідно до вимог НУШ.

ІV. Завдання вебінарів 1,2,3

Надати вчителям методичні рекомендації щодо використання навчального посібника для навчання техніки письма/читання, синхронізацію роботи правої та лівої півкуль учнів початкової школи “Write with Buddy”, “Read with Buddy”,  “Start with Buddy” та відповісти на запитання щодо практичного використання посібників у 2020-2021 навчальному році.

V. Час проведення

16 – 18.09.2020 року о 15.30 – 16.30

VI. Очікувані результати

Надання методичної підтримки вчителям, які планують використовувати посібник “Write with Buddy”, “Read with Buddy”,  “Start with Buddy” у 2020-2021 навчальному році.

VІ. Цільова аудиторія

Вчителі іноземної мови, що викладають англійську мову в початковій школі, методисти, завідувачі секціями іноземної мови в закладах загальної середньої освіти, батьки учнів.

VІІ. Мова

Вебінари розробляються і проводяться українською мовою.« повернутися до списку новин