23 тематичний тиждень "Професії"

23-й тиждень навчання у перших класах  Нової української школи - "Світ професій".

Молодші школярі Хустщини взнали про світ навколо, про важливість для суспільства праці кожного, про взаємозв’язок фахівців різних професій, вчилися співпрацювати, домовлятися, радитися, розподіляти роботу, творчо виконувати будь-яку справу.

Світлинами поділилася Гомечко Ольга Михайлівна, вчитель 1-го класу Кошелівської ЗОШ І-ІІ ст. Хустської райдержадміністрації.

Білич Наталія Ярославівна, вчитель 1-го класу Данилівського НВК Хустської райдержадміністрації.

Росоха Марія Іванівна, вчитель 1-го класу Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Посіч) Хустської райдержадміністрації.