У Березівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-тренінг для вчителів на тему: "Психографологія: читаємо дитину за почерком"

Днями педагоги Хустщини, зокрема практичні психологи закладів освіти та ЗДО району,  мали змогу зустрітися з одним із відомих в Україні психологів, графологів, Засновником «Школи Успіху Марини Фоменко» та “Першої Української Школи Графології” Мариною Валеріївною Фоменко.

Захід був організований та гостинно проведений на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Тегза В.І)

До речі, Марина Валеріївна не вперше ділилася із вчителями та психологами Хустщини важливими нюансами, які вивчає графологія (вчення, що стверджує про чіткий зв’язок між почерком та особистістю людини).

Виявляється, що почерк – це рух мозку. Всі літери, які ми пишемо на папері, можуть розповісти про характер людини, спосіб її життя, про рівень інтелекту, різні хвороби, що проявляються через нервову систему. Абсолютно точно виявляються комплекси, фрустрації, неврози.

Безперечно, що такі семінари не лише цікаві, але й приносять велику користь. А знання, як вважає Марина Фоменко, нам посилає Бог і ми обов'язково повинні ними ділитися.

Директор КУ ,,ІРЦ №1 Хустської РР” Л. Борисевич.