Працівники психологічної служби закладів освіти Хустського району обговорювали питання здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.

13 лютого 2020 року директор комунальної установи ,,Інклюзивно-ресурсний центр №1 Хустської районної ради Закарпатської області” Людмила Борисевич провела круглий стіл для практичних психологів закладів освіти району.

Працівників психологічної служби було ознайомлено з умовами здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”, інформацію про які розміщеною на вебсайті Міністерства соціальної політики у розділі ,,Інвалідність”, ,,Реабілітація дітей з інвалідністю”.

У заході брала участь спеціаліст управління соціального захисту населення Хустського району Руслана Петечел, яка розкрила присутнім зміст постанови Кабінету Міністрів України 27.03.2019 № 309 ,,Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”.

Учасники заходу ознайомилися з алгоритмом отримання послуг дітьми з інвалідністю із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності України.

За матеріалами КУ„ІРЦ №1 Хустської районної ради”