Семінар-практикум вчителів іноземної мови "Модернізація змісту, форм і методів роботи щодо викладання іноземної мови"

Бінарний урок є практичним відображенням інтегральної технології навчання і являє собою нестандартну форму навчання з реалізації міжпредметних зв’язків. Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентність.

Не заради зовнішнього ефекту, а для систематизації знань, формування переконань та світогляду учнів 9 класу Драгівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителькою англійської мови Мирославою Василівною Коваленко разом з вчителькою німецької мови Ангеліною Михайлівною Рошко було проведено саме такий урок-заняття на тему «Захист навколишнього середовища».
У рамках семінару-практикуму вчителів іноземної мови «Модернізація змісту, форм і методів роботи щодо викладання іноземної мови» після бінарного уроку-заняття присутні взяли участь у майстер-класі, проведеному Діаною Миколаївною Попович, вчителькою англійської мови Липчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з методики викладання англійської мови «Формування комунікативної компетентності учнів засобами інтерактивних технологій на уроках англійської мови».
Багатоваріантність форм і методів інноваційного навчання, розглянутих та застосованих педагогами Хустського району на сьогоднішньому зібранні допоможуть його учасникам більш ефективно та впевнено проводити заняття з іноземної мови для українських учнів, наближуючи іншомовну українську освіту до європейських стандартів.