Підсумок обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Підсумок обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

У конкурсі приймали участь вихованці гуртків з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи.

На обласну виставку було представлено 18 учнівських робіт. Взяли участь гуртківці двох вікових груп (6-10 років та 11 - 14 років). Роботи вихованців  оформлені згідно вимог. Гуртківці продемонстрували у своїх творах знання техніки безпеки.

При підведенні підсумків конкурсу журі визначили таких переможців, як:

І – ша група (6-10 років)

І місце:

- Кошиля Олександр Васильович, вихованець гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Попович Неля Степанівна) за роботу «Бережи своє життя»

ІІІ місце:

- Шимон Руслан Віталійович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Дудаш Михайло Михайлович) за роботу «Не користуйся випадковими пристроями або несправними драбинами»

ІІ – га група (11 - 14 років)

І місце

- Турзай Олександра Юріївна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Попович Неля Степанівна) за роботу «Щаслива сім'я якщо?»

ІІ місце:

- Дзябко Тетяна Юріївна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Бонь Олеся Василівна) за роботу «Зроби правильний вибір»

Переможці регіонального Відбіркового туру конкурсу будуть відзначені грамотами та нагородами під час урочистого святкування Дня охорони праці в Україні 28 квітня. Кращі малюнки розміщені на виставці конкурсних робіт в Управлінні Держпраці у Закарпатській області. Водночас роботи, що посіли призові місця, візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу.