Шевченківські дні

Початок весни, пробудження, Шевченкове мудре слово - так починається березень в Україні.

Тарас Григорович - ключова особистість у формуванні національної свідомості серед української інтелігентності, а його вплив на національну культуру залишається відчутним й донині. Відтак, сьогодні вшанувати Великого Кобзаря прийшли представники влади району та міста, працівники структурних підрозділів, установ, організацій, засобів масової інформації.

У виконанні учнів дитячих шкіл мистецтв міста та району прозвучали окремі твори Шевченка:

1. "Мені однаково" (Драгівська ДШМ - Анна Довганич)

2. "У нашім раї на землі" (школа мистецтв м.Хуст - Кіра Галамбіца)

3. "Вітре буйний, вітре буйний" (Драгівська ДШМ - Анна Григулька)

4. "І досі сниться під горою" (Стеблівської ДШМ (філія с.Липча) - Дарія Валуєва)

А вокальний дует "Росинка" (Сокирницька ДШМ) вразив присутніх музичною композицією "Така її доля".

На завершення всі бажаючі поставили квіти до пам'ятника Кобзарю та послухали "Заповіт".

І знову переосмислюємо слова Тараса Григоровича, заклик відстоювати і цінити найголовніше - волю.

Як сказав про нього Іван Франко "Коли б мені прийшлося одним словом схарактеризувати поезію Шевченка, то я сказав би: се поезія бажання життя. Свобідного життя, всесторонній, нічисм не опутаний розвій одиниці і цілої суспільності, цілого народу, - се ідеал Шевченка, котрому він був вірним ціле життя".