"Проходження 1-ми класами першого рубежу. НУШ - проблеми і здобутки"

"Проходження першими класами Хустщини першого рубежу - І семестру. НУШ - перспективи і здобутки" - така тема стала проблемною  чергового (ІІІ) засідання фокус-групи вчителів перших класів Нової української школи Хустського району.
Педагоги поділилися досвідом, думками, враженнями, емоціями від проходження першого семестру НУШ. Зазначили, що завжди важко починати, але опасіння і тривоги не справдилися. Першачки прекрасно засвоюють програму, з задоволенням відвідують школу. Самим вчителям більш комфортно працювати в оновлених класах, маючи на столі комп'ютерне обладнання, а у нових шафах значний арсенал дидактичних матеріалів.
Гострою темою засідання стало обговорення вибору підручників для 2-х класів наступного навчального року. Кожна школа презентувала свій минулорічний вибір, визначала плюси і мінуси конкретного підручника. Озброєні інформацією, переповнені враженнями від виступів колег, вчителі, сподіваємось, зроблять виважений вибір.